ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و حضور در اینترنت

سلام خدمت دوستان عزیز

امروزه با گسترش و همه گیر شدن دنیای مجازی فعالیت در این حیطه امری اجتناب ناپذیر است و راه اندازی یک وب سایت مناسب و قدرتمند بسیار مهم و حیاطی به نظر می رسد و برای این کار دو رکن مهم وجود دارد یکی نام سایت یا همان دامین و دیگری فضایی که سایت شما بر روی آن قرار خواهد گرفت و یا همان هاست که در اینجا به رکن دوم که همان هاست است می پردازیم.

زمانی که شما میخواهید کاری را شروع کنید پس از انتخاب یک نام مناسب مکانی را که میخواهید به کسب درآرمد در آن مشغول شوید برای شما بسیار مهم است چه از نظر اندازه و چه از نظر امنیت محل و موارد دیگر که شما آنرا بررسی می کنید و سپس اقدام به فعالیت در آن مکان می کنید در مورد هاست هم دقیقا باید به همین موارد توجه کنید .

شما در ابتدا بسته به نیاز سایت خودتان باید بررسی کنید که نیاز به چه هاستی دارید خرید هاست ویندوز و یا خرید هاست لینوکس و پس از انتخاب نوع هاست حالا نوبت مقدار فضایی است که مد نظر دارید که می تواند بسته به استفاده و نیاز شما متفاوت باشد.در کنار همه ی این موارد امنیت نقش مهمی را برای انتخاب شما ایفا می کند و ممکن است بین چند راهی قرار بگیرید که چطور می توانید در این فضای مجازی که هزاران ارایه دهنده خدمات میزبانی وب وجود دارد به کدام یک اعتماد کنید.

 

یک پیشنهاد خوب

میخواهم شرکتی را به شما پیشنهاد کنم که هم از نظر میزبانی وب و هم از نظر قدرت پشتیبانی جزء تاپ های ایران می باشد حتما میخواهید نام این شرکت را بدانید.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات با کادری مجرب و حرفه ای کار خود را از سال 1382 آغاز کرده است و با قدرت تا به امروز به کار خود ادامه داده و با ارایه خدمات میزبانی وب بسته به نیاز مشتریان خود امروز به جایگاهی رسیده که جزو 10 شرکت برتر ایران شناخته شده است و این امر میسر نشده جز سیاست مشتری مداری و جلب رضایت و اعتماد همراهان همیشگی خود .

 

با توضیحات کاملی که خدمت عزیزان ارائه کردم حالا کافی است به سایت شرکت پویاسازان مراجعه کنید و بسته به نیاز خود یکی از بسته های ارائه شده توسط این شرکت را سفارش دهید و در صورت بروز مشگل و یا نیاز به راهنمایی با واحد پشتیبانی این شرکت تماس حاصل فرمایید تا شما را تا رفع کامل آن همراهی کنند.  

+ نوشته شده در چهارشنبه بیست و دوم دی 1395 ساعت 15:1 توسط رضا خرمی بدون نظر